מפה נומרולוגית אישית

שרותי בניית פרופיל לינקדאין

תורת הנומרולוגיה מדברת על זה שכל תינוק שנולד לעולם מגיע מתוכנת עם מסלולי חיים, אפשר לקרוא לזה הוייז של מסלול החיים. ממה הוא בנוי? תאריך הלידה שע”פ הנומרותוגיה זה החלק של תת המודע , הכי קדמון. והשם הפרטי הוא הנהג שנוסע במסלולים הרשומים בחייו וזה החלק הפרהפרונטלי שיושב במודע.

לכן אם אדם נוסע במסלולים שרשומים לו יהיו לו חיים זורמים וטובים. אם לא, יהיו רעשים כאלה ואחרים, שמתחילים בגיל הבינה של האדם. גיל הבינה מתחיל למקדימים מגיל 36 ולמאוחרים מגיל 44. גיל הבינה משתנה מאדם לאדם ומחושב אישית. 

כשאדם מגיע לגיל הבינה ע”פ תורת הנומרולוגיה הוא צריך להמצא איפה שרשום לו . אם הוא לא נמצא, התורה נמורולוגית טוענת כי יכנסו הרבה רעשים לחייו של האדם כדי שהוא יעשה תכנון מסלול מחדש. 

גיל הבינה נמשך 5 שנים. כך שכל האנשים בין גיל 41 ל 49 שלא בחרו במסלול הנכון יעשו תכנון מסלול מחדש. 

כשאנשים מתעקשים לבחור מצבים שלא קשורים לגורל שלהם אז אחרי גיל הבינה שום דבר לא מצליח יותר, יהיו רעשים , והמצבים יבואו בהיפוך. בשלילי.

הנומרולוגיה באה ואומרת כי כל אחד ייקח רק מהמקור שיש לו ושלא יסתכל אצל מישהו אחר. תלך לפי מה שכתוב לך ויהיה לך טוב בחיים. 

אין כאן חיזוי עתידות , יש צפוי ורשות נתונה , פשוט תיתן המלצה לנסוע במסלולים הרשומים, עכשיו תעשה עם זה מה שתבחר. 

המסלולים שרשומים לנו הם מסלולים של פרנסה (סביבת המקצוע וקריירה) מסלולי מחסה (מיקום מגורים שזה בית קרקע או קומות) ומסלולי פיריון (הולדה) .

קצת על נומרולוגיה:

השיטה מבוססת על תבניות ונוסחאות אבל בסוף לכל אחת יש לה את המסלול שלה וכשמתחתנים אז גם המסלול של בן הזוג נכנס לחישובים כי זאת מערכת גורל משותפת ולוקחים הכל בחשבון.

מה זה הייעוץ הזה שמקבלים ואיך זה עובד?  

הייעוץ והכוונה הינו באמצעות אבחון נומרולוגי אישי ומקיף. איך נכון לאדם לכוון את חייו למימוש עצמי והצלחה, בהיבט האישי והמקצועי על פי הפוטנציאל הגלום בו, על פי כישורים מולדים, על פי מבנה אישיות ועל פי המסלולים הרשומים בייעודו. כל זאת בהתאם לעיתויים וזמנים מומלצים במחזורי החיים שלו.

תקבלו מפה נומרולוגית מפורטת שהיא מעין ” waze אישי”  שבה מתקבלת תמונת מצב מקיפה לגבי המצבים העומדים בפניך ואיזה בחירות צריך לקחת, כדי לייצר מציאות שבה תוכל להגשים את עצמך לסיפוק והצלחה בכל תחומי החיים. 

הכלי מאפשר לקבל משוב לגבי כל ההתלבטויות שיש לנו בחיים בנושא קריירה/הכוונה תעסוקתית, זוגיות, משפחה, מגורים, מעברים, שינויים וכו’ בהתאם לדרך הנכונה והטובה ביותר עבורך. 

איך זה עובד? 

מתאמים פגישה אישית ומעבירים את כל הנתונים החשובים שבוע לפני הפגישה (תאריכי לידה מלאים, שמות וכו’) האבחון מוכן מראש כדי להגיע מוכן לפגישה האישית. 

הפגישה כוללת : הסבר והצגת האבחון הנומרולוגי , תכונות אופי מולדות ונרכשות, שלבים בחיים, מה נעשה עד כה ומה עוד צריך לעשות, תחומים חזקים שמומלץ להשקיע בהם, וכל אינפורמציה חשובה נוספת שתסייע לעלות על “המסלול” הנכון והמתאים יותר בכל תחום בחיינו.

עלות האבחון  500 ₪. 

המחיר כולל הכנת מפה מלאה + אבחון אישיותי מלא ותחומי עיסוק + פגישה של עד שעה להצגת האבחון סיכומים והמלצות. 

צרו קשר

יצירת קשר

אתם מוזמנים לפנות אלינו בדרכים הבאות:

בוואצאפ לטלפון 058-3327020

או באימייל ל: [email protected]

או שתמלאו את טופס יצירת קשר

או שפשוט תלחצו על אחד האייקונים 🙂

נשמח לשמוע מכם!

 

השירותים שלנו

עריכת קורות חיים

כתיבת קורות חיים באנגלית

כתיבת מכתב מקדים

כתיבת פרופיל לינקדאין LInkedIn

עריכת פרופיל לינקדאין LinkedIn

קורות חיים לבעלי מקצועות

קורות חיים לסטודנטים

קורות חיים אקדמאיים

Linkedin Profile Optimization

המובילים להצלחה

WIZLU

© Copyright wizlu.com כל הזכויות שמורות

תודה שיצרתם קשר!

אנחנו לא מתרגמים קו”ח – אנחנו כותבים קו”ח!

Open chat
מבצע לזמן מוגבל- פרטים אצל הנציג
היי, נשמח לקבל את הטלפון שלך שנוכל לספר לך על השירות שלנו. יש עכשיו מבצע ממש אטרקטיבי.
Skip to content